bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Візитівка міста


Вознесенськ - один з найбільш великих промислових, культурних і історичних центрів Миколаївської області. Місто було засноване в 1795 р. Царицею Катериною ІІ і названо на честь церковного свята - Вознесіння Господнього. 


Історія міста почалася в ХV столітті, коли на високій горі південної околиці сучасного Вознесенська було побудовано турецьку фортецю Чичаклей, потім на початку ХVІІІ ст. на цьому місті був козацький замовник «Соколи». У 1789 році князь Г.Потьомкін запропонував Катерині ІІ збудувати на місті «Соколів» нове місто і назвати його Вознесенськом. Через 6 років 27 січня 1795 році було видано указ про заснування Вознесенського намісництва і будівництво його центру Вознесенська. 

За проектом Вознесенськ повинен був стати значним адміністративним і торговим центром на півдні Росії. При в’їзді у місто було споруджено символічні триумфальні ворота (проіснували вони до середини 60-х років ХХ століття). 

Будівництво набуло особливого широкого розмаху, з Київської і Подільської губернії до Вознесенська перевезли 35 тисяч лип, акацій, ясенів, осокорів. В центрі міста на підвищенні насадили великий сад, за містом-гай. В саду спорудили басейн, штучні водопади, альтанки, мініатюрний замок в стилі середньовіччя і два великих палаци.  


Розташовано  місто в південній частині України в центрі Миколаївської області. Клімат у регіоні - континентальний. Населення міста складає 37,3 тис. жителів. Загальна земельна площа міста складає 2256 га, питома вага площі під забудовою складає 45 %, незадіяними в економічних відносинах є 28 % від загальної площі міста. Бюджет міста Вознесенська на 2009 рік склав 93 581 274 грн. 

 На території міста протікає ріка Південний Буг з притокою рікою Мертвовод, що є важливими транспортними артеріями. Під містом знаходяться унікальні великі прісні озера питної води, з яких за допомогою 30 свердловин здійснюється водопостачання, також розроблені дві свердловини з яких здійснюється видобуток мінеральної води. Поблизу міста, на території Вознесенського району, знаходяться наступні мінерально-сировинні ресурси: пісок будівельний, камінь будівельний, камінь декоративний, вапно, цегляно-черепична сировина, граніт і глина. 

  У місті розташовано 18 основних промислових підприємств, з них 78% легкої промисловості (виробництво шкіри і шкірсировини, пошив верхнього одягу, виготовлення меблів, пошив взуття) та 22% харчової промисловості (виробництво м'ясо - ковбасних виробів, сирів, молочної продукції, виробництво консервованих овочів і фруктів, хлібобулочних і кондитерських виробів). Підприємства Вознесенська утворюють мережу фірмових магазинів, що пропонують ексклюзивний одяг і взуття, виготовлений відповідно до європейських стандартів якості. Асортимент і помірні ціни задовольнять самого вибагливого покупця, що зможе поласувати ще й смачною продукцією харчової промисловості. 

На території громади активно розвивається співробітництво між представниками громадськості, бізнесу і місцевої влади. Громадськість міста на сьогоднішній день представлена 43 діючими і зареєстрованими громадськими організаціями і 29 благодійними фондами. При активній участі і співробітництві з недержавними організаціями і представниками бізнесу в місті був розроблений і затверджений: Статут міста, Стратегічний план економічного розвитку міста "Вознесенськ 2010", Стратегічний план розвитку житлово-комунального господарства м. Вознесенська на 2004-2010р.р., Муніципальна інвестиційна програма м. Вознесенська на 2002 - 2010р.р., програму Про соціальне замовлення в м. Вознесенську, а також ряд інших комплексних цільових програм. 

 Одним із пріоритетів органів міської влади являється налагоджування зовнішньоекономічних зв’язків з представниками різних країн. 24 серпня 2004 року під час візиту делегації з міста Радомсько (Республіка Польща) в місто Вознесенськ, була підписана Рамкова угода про співпрацю між містами Вознесенськ та Радомсько (Республіка Польща). Відповідно до якої, двостороннє співробітництво між двома містами поширюватиметься на нижченаведені сфери: промисловість, транспорт і торгівля; наука, техніка, освіта та охорона здоров’я; культура і мистецтво; розвиток туризму і спорту; екологія; місцеве самоврядування; підтримка малого та середнього бізнесу. 

Під час святкування в травні 2009 року 214 річниці з дня заснування міста Вознесенська, наше місто відвідали представники Муніципалітету Хесекуа Адміністративного району Іден (Південно-Африканська республіка), міста Радомсько (Республіка Польща) та міста Бендери. В ході візиту обговорювалися можливості реалізації спільних проектів в сферах: налагодження господарських зв’язків, здійснення експортно-імпортних операцій, розвитку туризму, здійснення культурних, спортивних, освітніх та професійних обмінів.

Під час візиту делегації з міста Вознесенська до муніципалітету Хесекуа на святкування Дня Африки, було відкрито експозицію Української культури та історії міста Вознесенська. 

У червні 2009 року відбувся візит молодіжної делегації м. Вознесенська в складі представників освіти, медецини, туризму, культури та бізнесу до м.Родомсько (Республіка Польща) де відвідали міжнародну конференцію "Золоті ідеї для творчого потенціалу".

В жовтні 2009 року молодіжна делегація з міста Вознесенська в складі 10 чоловік, відповідно до Меморандуму про співпрацю між містом Вознесенськ та Муніципалітетом Хессекуа відвідали Південно-Африканську Республіку. 

Офіційний сайт міста Вознесенська www.voznesensk.org

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));