bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

ЕКОНОМІКА МІСТА

Вознесенськ - один з найбільш великих промислових, культурних і історичних центрів Миколаївської області.

Економіка міста представлена широким спектром галузей матеріального виробництва, такими як: торгівля, промисловість, громадське харчування, будівництво, транспорт, зв'язок. Підприємства міста активно здійснюють зовнішньоекономічну діяльність із 15 країнами світу. Підприємства міста активно здійснюють зовнішньоекономічну діяльність із 15 країнами світу.
Продукція місцевих виробників відома своєю якістю далеко за межами України.У місті розташовано 18 основних промислових підприємств, з них 78% легкої промисловості (виробництво шкіри і шкірсировини, пошив верхнього одягу, виготовлення меблів, пошив взуття) та 22% харчової промисловості (виробництво м'ясо - ковбасних виробів, сирів, молочної продукції, хлібобулочних і кондитерських виробів). Підприємства Вознесенська утворюють мережу фірмових магазинів, що пропонують ексклюзивний одяг і взуття, виготовлений відповідно до європейських стандартів якості. Асортимент і помірні ціни задовольнять самого вибагливого покупця, що зможе поласувати ще й смачною продукцією харчової промисловості.


ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

В 2009 р. підприємствами та організаціями міста здійснено експортно-імпортних операцій на 48,492 млн .дол. США.
Співвідношення між експортом і імпортом становить: експорт – 74 % (15,9 млн.дол. США) і імпорт – 62 % (32,5 млн. дол. США). На одного жителя міста припадає експорту товарів на - 425 дол. США, а імпорту на – 868,9 дол. США. 

Експортують свою продукцію:
- ЗАТ "Возко" – в Італію, Литву, Білорусь, Росію, Польщу, Словенію.
- ЗАТ "Вікторія" – в Німеччину, Швецію, Австрію, Англію;
- ТОВ "Українська шкіропереробна компанія" – в Італію та Білорусь. Імпортують продукцію:
- ЗАТ "Возко" – із Італії, Туреччини, Германії, Казахстану, Голландії;
- ЗАТ "Вікторія" – із Германії, Англії, Австрії, Швеції;
- Вознесенська філія ТО”вТМ” – з Прибалтики.
В звітному періоді робота органів міської влади була направлена на розширення міжнародних зв’язків та міжнародного співробітництва. Містами - побратимами м. Вознесенська є : м.Родомсько( Республіка Польща ), адміністративний район Іден (ПАР), муніципалітет Хессекуа (ПАР), м.Мако( Угорщина ), з якими здійснюватиметься спільна діяльність в різних сферах економіки.
На святкування Дня міста у 2009 році до Вознесенська завітали офіційні делегації з Муніципалітету Хессекуа ( Південно-Африканська Республіка) 3 чол., та міста Радомско ( Республіка Польща ) 3 чол. та міста Бендери 2 чол.
В червні 2009 року відбувся візит молодіжної делегації з м. Вознесенська в складі представників освіти, медицини, туризму, культури та бізнесу – 6 чол. відвідали міжнародну конференцію «Золоті ідеї для творчого потенціалу, яка відбулася в м.Родомсько ( Республіка Польща ).
В травні 2009 року в рамках святкування Дня Африки делегація в складі трьох чоловік з представників громадськості, бізнесу та органів місцевого самоврядування відвідали Муніципалітет Хессекуа ( Південно-Африканська Республіка);
В жовтні 2009 році молодіжна делегація з міста Вознесенська в складі 10 чоловік, відповідно до Меморандуму про співпрацю між містом Вознесенськ та Муніципалітетом Хессекуа відвідали Південно-Африканську Республіку.


СОЦІАЛЬНА СФЕРА СФЕРА , РІВЕНЬ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ

Сьогодні працююче населення міста зосереджено у таких сферах діяльності, як:
- промисловість – 33,8 %
- освіта – 16,0 %
- охорона здоров’я та надання соціальної допомоги – 12,4 %
- діяльність транспорту та зв’язку – 11,9 %
- торгівля – 7,8 %
- будівництво – 4,6 %
- державне управління – 5,0 %
- операції з нерухомим майном – 3,3 %
- та ін 

СПОЖИВЧИЙ РИНОК ТА ПОСЛУГИ 

В місті у сфері торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг функціонують 1100 суб’єктів господарської діяльності незалежно від форм власності в т.ч.:
- в сфері торгівлі - 972
- у сфері ресторанного господарства - 50
- у сфері побуту - 78

За 9 місяців 2009 р. обсяг роздрібного товарообороту з урахуванням економічних результатів діяльності фізичних осіб-підприємців склав 363 млн. 685 тис.грн., що на 6,4 % менше відповідного періоду попереднього року. Реалізація товарів в розрахунку на одного мешканця міста складає 9595,9 грн..
В 2009 р. підприємствами м. Вознесенська очікуване виконання реалізованих послуг становить 71469,6 тис.грн.


ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ 

Забезпечення збереження перспективних та створення нових робочих місць, розвитку трудового потенціалу, становлення соціально орієнтованого ринку праці у місті у 2009 році здійснювалося через реалізацію "Програми зайнятості населення
м. Вознесенська на 2009 рік".

Станом на 01.01.10 р. в місті налічується 680 безробітних, що на 32 % менше відповідного періоду минулого року.
Рівень безробіття станом на 01.01.10 р. зменшився на 32 % відповідно періоду минулого року і склав 3,1 %. 

З початку року працевлаштовано 1153 чол., що на 19,2 % менше відповідного періоду минулого року.
З початку року в різних сферах економічної діяльності за рахунок різних джерел фінансування створено 818 нових робочих місць, що складає 557,6 % від планового показника 1420 робочих місць.

Станом на 01.01.10 р. в місті налічується 680 безробітних, що на 32 % менше відповідного періоду минулого року.
Рівень безробіття станом на 01.01.10 р. зменшився на 32 % відповідно періоду минулого року і склав 3,1 %.


БУДІВЕЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ 

У 2009 році будівельні роботи виконували такі підприємства, як ВАТ „ПМК-93 „Промжитлводбуд”, ТОВ „Мрія”, ПП”Укрбудсервіс”, ТОВ „Вознесенська мехколона №9”, ТОВ „Мале виробниче багатогалузеве підприємство „Тандем”, КМС-Вознесенськ.
Очікуване виконання будівельних робіт у 2009 році, будівельними підприємствами міста, становить 28 млн. 313 тис.грн. або у % до 2008 року 54 %. 

За 9 місяців 2009р. підприємствами та організаціями всіх форм власності м. Вознесенська освоєно 25 млн. 370 тис.грн. капітальних інвестицій. Переважну частину з них 18 млн. 450 тис.грн., або 72,7 % становили інвестиції в основний капітал.
В порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги інвестицій в основний капітал за січень – вересень 2009р. становлять 20 %.
За 9 місяців 2009р. інвестиції в основний капітал за рахунок усіх джерел фінансування на одну особу склали 488,5 грн., із них інвестиції в основний капітал у житлові будівлі 19,0 грн.
Станом на 1.10.2009 р. в економіку міста залучено прямих іноземних інвестицій на суму 3 млн. 924 тис. дол. США, що становить 99,2 % до їх обсягу станом на 1.01.2009 р. На одного мешканця міста приходиться 103,9 дол. США.
Протягом 9 місяців 2009 р. введено в експлуатацію житла загальною площею 378 м2 і все індивідуальними забудовниками.


ТРАНСПОРТ

Вознесенськ - важливий транспортний центр півдня України могутній транспортний вузол, що поєднує залізничні колії, автомобільні дороги і річковий порт.

Місто розташоване в 94 км від м. Миколаєва та в 398 км від м. Києва.

Через місто проходить безліч автомобільних шляхів. На відстані 160 км проходить траса міжнародного значення Одеса - Санкт-Петербург. Завдяки перетинанню автошляхів Миколаїв - Київ, Одеса - Крив-Ріг і автошляхів на Крим розвинуті міжміські автобусні маршрути. Місто зв'язане автодорогою Р-82 з автомагістраллю А-267 у районі м.Умань, що має вихід на Люблін - Варшаву - Гданьск (Польща), довжина шляху Гданьск - Миколаїв складає - 1530 км. Через Миколаїв проходить автомагістраль М-23 (Рени - Ростову-на-Дону), зв'язана через автомагістраль М-20 (Одеса - Київ - Гомель), з автомагістраллю А-276 і має вихід на автомагістраль М-2 (Сімферополь - Харків - Москва).
Найближчий аеропорт знаходиться в м. Миколаєві на відстані 93 км та у м. Одесі на відстані 140 км по трасі. Через місто проходять залізничні колії, що об'єднані між собою залізничним вузлом у м. Вознесенську. Станція забезпечує рух потягів по маршрутах: Одеса - Москва, Одеса - Київ, Сімферополь - Хмельницький, Одеса - Ростов, Херсон - Львів, Черкаси - Одеса, Колосовка - Помошна, Дніпропетровськ - Одеса, Кіровоград - Білгород-дністровський і інші. Вознесенськ транспортний вузол, один з найбільших на Одеській залізниці. Станція "Вознесенськ" має 7 приймально-відправних шляхів для вантажних потягів місткістю 156 вагонів. Станція здійснює прийом і відправлення вантажів для підприємств міста.

Розташування міста на місці де зливається річка Мертвовод з річкою Південний Буг дає місту великі можливості в сфері водного транспорту. Водні шляхи, що з'єднують м. Вознесенськ і м. Миколаїв проходять по річці Південний Буг. У 5 км. від центра міста знаходиться річковий вантажний порт, що використовується для транспортування вантажів баржами по річці до річкового порту в м. Миколаєві, що має вихід до Чорного моря. Найближчий до міста морський вантажний та пасажирський порт знаходиться у м. Одесі.

У міських, міжміських та внутрішньо обласних перевезеннях важливу роль відіграє автомобільний транспорт до складу якого входить 3 підприємства: ВАТ "Вознесенський спецагропромтранс", ВАТ "Вознесенськавтобудтранс", ТОВ "Зовнішньо – економічна фірма "Вікон".

Підприємствами транспорту і зв'язку в 2009 році забезпечувались потреби населення у вантажних та пасажирських перевезеннях та послугах зв'язку.

Сьогодні в місті нараховується 33 автобусних маршрути. Для перевезення пасажирів задіяно 63 одиниці транспортних засобів.

До послуг жителів міста розгорнута мережа таксі, яка налічує більше 100 одиниць легкового автотранспорту.

За 12 місяців минулого року перевезено 4млн. 558 тис.пасажирів, що на 7,0 % менше до відповідного періоду попереднього року.
За 12 місяців 2009 року автомобільним транспортом перевезено 154,3 тис. тон вантажів, що складає 53,2% від обсягу відповідного періоду 2008 року. Вантажооборот за цей період склав 24353,6 тис. тон-км, що становить 97,8 % в порівнянні з відповідним періодом 2008 року. 
В 2009 році Вознесенським Центром електрозв’язку №3 МФ ВАТ”Укртелеком” в місті згідно плану встановлено 200 телефонів. Надано доступ до швидкісного Інтернету «ОГО» 863 абонентам. Введена послуга мобільного оператора «Укртелеком» Utel на 120 абонентів. Змонтований та введений в експлуатацію радіо підсилювач ТУПВ-1,25 для покращення якості ( для мешканців ІІІ та IV мікрорайонів ).Замінено обладнання центрального радіовузла з підсилювачів УПВ-5 в кількості 2 шт. на УПВ – 1,25.


РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА

В місті нараховується 319 суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб та 4170 підприємців – фізичних осіб.
Загальна кількість малих підприємств у розрахунку на 10 тис.осіб наявного населення становить 55 малих підприємств. Чисельність працюючих на малих підприємствах склала 1500 чол. 

За 9 місяців 2009 року суб’єктами малого підприємництва сплачено до міського бюджету 5,005 млн.грн., що складає 23,8 % від дохідної частини бюджету без трансфертів.
З метою захисту та підтримки підприємців в місті діє «Асоціація підприємців», «Міський фонд підтримки малого підприємництва», не так давно створена міська галузева рада підприємців з питань діяльності ринків. 

Для оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, в місті працює координаційна рада з питань підтримки підприємництва та діє Асоціація підприємців м. Вознесенська, представники якої входять до складу членів виконкому міської ради, конкурсних комісій та «Дозвільного центру» з видачі документів дозвільного характеру. 

З метою комплексного надання послуг щодо оформлення документів дозвільного характеру, зменшення витрат часу, вдосконалення в межах чинного законодавства дозвільних процедур, у місті з 01.07.05.р. працює «Дозвільний центр» з питань надання дозволів та погодження документів. Тільки з початку цього року проведено 40 засідань дозвільного центру, на яких було видано 468 документів дозвільного характеру, із них:
- 194 дозволи – органами місцевого самоврядування;
- 33 дозволи –відділом головного управління МНС;
- 73 дозволи –санітарно-епідеміологічною станцією;
- 12 дозволів – відділом земельних ресурсів;
- 156 дозволів – адміністратором дозвільного центру. 

Адміністративні послуги надаються відповідно до затверджених технологічних карт процесу. В даний час ведеться пошук інвестора щодо дольового будівництва в місті приміщення де працюватимуть представники місцевих дозвільних органів. 

З метою спрощення процедур одержання документів дозвільного характеру, організації та координації роботи місцевих дозвільних органів рішенням виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 24.07.09 №194 затверджено «Порядок взаємодії адміністратора з представниками місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в дозвільному центрі міста». 

Завдяки цьому порядку:
- скорочено термін виконання дозвільних процедур;
- між чиновником та суб’єктом господарювання чітка прозорість відносин;
- суб’єкт господарювання отримує документи дозвільного характеру тільки в одному місці – дозвільному центрі. 

З відкриттям дозвільного центру удосконалюється порядок отримання документів дозвільного характеру. 

З введенням Єдиного державного реєстру вдосконалився порядок взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в органи влади. Так, після проведення державної реєстрації, юридичні особи та фізичні особи – підприємці автоматично ставляться на облік в податкову інспекцію, пенсійний фонд та соціальні фонди. При отриманні свідоцтв державної реєстрації юридичні особи та фізичні особи-підприємці у державного реєстратора отримують повідомлення про взяття на облік в органи влади. В місті продовжується робота щодо передачі в оренду та власність суб’єктам підприємницької діяльності приміщень комунальної власності та земельних ділянок. 

В 2009р. СПД приватизовано нерухомого майна загальною площею 1467 м2 і передано в оренду 1485 м2.

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));