bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Звіт
про базове відстеження результативності регуляторного акту
27-02-2006

Назва регуляторного акту : «Про орендні ставки річної орендної плати за земельні ділянки в м. Вознесенську»

Виконавець заходів з базового відстеження результативності : фінансове управління Вознесенської міської ради

Цілі прийняття акта :

1. Привести ставки орендної плати за земельні ділянки у місті Вознесенську у відповідність з вимогами діючого законодавства.

2. Створити рівні умови для ведення підприємницької діяльності (однакові відсоткові ставки орендної плати) для підприємців, які займаються одним видом діяльності.

3. Зробити розрахунки орендної плати прозорими і зрозумілими для орендаря.

4. Скоротити час, необхідний для визначення розміру орендних ставок.

Строк виконання заходів з відстеження : базове відстеження результативності регуляторного акта розпочато 10 січня 2006 року (строк виконання заходів з базового відстеження результативності регуляторного акта не може бути більшим, ніж сорок п’ять робочих днів), закінчено – 18 лютого 2006 року.

Методи одержання результатів відстеження : Відстеження результативності регуляторного акта здійснюється на основі фінансових показників – надходження орендної плати за землю за базовий період та аналогічний йому попередній період.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних :

Управлінням комунальної власності Вознесенської міської ради систематично здійснюється контроль за надходженням орендної плати за землю шляхом виписки в Об’єднаній Державній податковій інспекції м. Вознесенська даних по кожному конкретному платнику. Щомісячно проводиться аналіз надходжень по орендній платі та звірки з фінансовим управлінням Вознесенської міської ради.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта :

Кількісні - на підставі даних Управління комунальної власності Вознесенської міської ради за період дії регуляторного акту з 01.04.2005 року по 31.12.2005 року до бюджетів всіх рівнів надійшло 1.289,5 тис. грн. орендної плати за користування землею (в тому числі до міського бюджету 967,1 тис. грн.), в той час, як за аналогічний період 2004 року до бюджетів всіх рівнів надійшло – 1.040,3 тис. грн. (в тому числі до міського бюджету 780,2 тис. грн.), (Додаток №1)

Таким чином, надходження від орендної плати за землю в результаті запровадження регуляторного акту «Про орендні ставки річної орендної плати за земельні ділянки в м. Вознесенську» за базовий період відстеження зросли на 124 відсотки.

Якісні : Створені рівні умови для ведення підприємницької діяльності (однакові відсоткові ставки орендної плати) для підприємців, які займаються одним видом діяльності, що дозволяє запровадити принципи здорової конкуренції в бізнесі, покращені умови для подальшого розвитку підприємництва в місті, дії чиновників більш передбачувані, зріс рівень довіри до місцевої влади. Надано імпульс розвитку побутових послуг в місті шляхом встановлення двохвідсоткового рівня орендної ставки.

Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей :

Регуляторний акт «Про орендні ставки річної орендної плати за земельні ділянки в м. Вознесенську» затверджений рішенням № 5 сесії Вознесенської міської ради від 01.04.2005 року. Регуляторний акт відповідає вимогам діючого законодавства в частині того, що орендна плата за земельні ділянки, що перебувають у комунальній власності, не може бути нижчою ніж податок на землю (один відсоток від грошової оцінки), а також не повинна перевищувати 10 відсотків нормативної грошової оцінки. Запровадження даного регуляторного акту не потребує додаткових бюджетних витрат.

Водночас, встановлення ставки орендної плати значно спростилося. Для визначення річної орендної плати землекористувачеві достатньо замовити в Вознесенському міському відділі земельних ресурсів довідку про грошову оцінку земельної ділянки і в залежності від орендних ставок річної орендної плати за земельні ділянки (у відсотках до грошової оцінки)(опублікованих в газеті «День за днем» № 14 від 06.04.2005 року) дуже просто розрахувати річну орендну плату за користування земельною ділянкою. Розрахунок встановлення орендної плати є прозорим і зрозумілим для орендаря.

Реалізація регуляторного акта при абсолютній відсутності додаткових витрат дозволяє досягти ряд безумовних вигод для територіальної громади міста

для громадян
- поліпшені умови для започаткування підприємницької діяльності;
- збільшено додаткові надходження до місцевого бюджету;
- покращується благоустрій міста.

для суб’єктів підприємницької діяльності
- створені умови для однакових видів бізнесу;
- встановлена чітка процедура визначення орендної плати за землю;
- дії влади стали передбачувані;
- зменшено термін від звернення суб’єкта підприємницької діяльності до підписання договору оренди землі (угоди про відшкодування збитків від недоотримання коштів за фактичне землекористування).

для органів місцевого самоврядування
- впорядковано ставки орендної плати;
- підвищено рівень довіри громадян до місцевої влади;
- збільшена доходна частина бюджету.

Загалом, прийняття регуляторного акту «Про орендні ставки річної орендної плати за земельні ділянки в м. Вознесенську» відповідає принципам доцільності, ефективності, послідовності, прозорості, а також врахована громадська думка та збалансованість інтересів.Додаток №1


Надходження коштів від орендної плати за землю
до бюджетів усіх рівнів


Період сплати (місяці) Сплачено в 2004 році (грн.)Сплачено в 2005 році (грн.)
Квітень99187100374
Травень124554140304
Червень104481167076
Липень111033136085
Серпень119482112365
Вересень128345130189
Жовтень102402235226
Листопад127716127120
Грудень123129140742
Всього10403291289481


Надійшло до місцевого бюджету
в 2004 р. – 780247 грн.
в 2005 р. - 967110грн.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));