bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Соціальне замовлення як механізм вирішення соціальних проблем
28-04-2006

В житті міста є дуже багато соціальних проблем на вирішення яких не завжди в місцевому бюджеті знаходяться кошти, тому варто чітко визначати пріоритети розподілу фінансових ресурсів громади. З метою визначення пріоритетних напрямків розподілу обмежених бюджетних ресурсів в жовтні 2004 року Вознесенським міським благодійним фондом „Соколи” було проведене на території міста анкетування. При цьому в першу чергу розглядалися ті галузі соціальної сфери, що знаходяться в межах компетенції органів місцевого самоврядування.

На основі проведеного анкетування та визначених пріоритетних проблем міста, рішенням сесії Вознесенської міської ради № 9 від 26.11.04 р. було затверджено та прийнято до реалізації пакет документів Про соціальне замовлення в місті Вознесенську, до якого увійшли:

1. Положення про соціальне замовлення в м. Вознесенську;
2. Інструкція з виявлення й оцінки пріоритетності соціальних проблем м. Вознесенська;
3. Склад конкурсної комісії по соціальному замовленню;
4. Програма соціального інвестування м. Вознесенська на 2005 рік.

Згідно вище зазначеного рішення на 2005 р. було передбачено фінансування Програми соціального інвестування за рахунок бюджетних коштів через Управління комунальної власності в сумі 50 тис. грн. за наступними напрямками:

1. Профілактика СНІДу, ВІЛ-інфекції, наркоманії, алкоголізму та туберкульозу в місті Вознесенську – 18000 грн.
2. Профілактика негативних явищ серед молоді, організація змістовного дозвілля та сприяння участі молоді у соціально-політичному житті м. Вознесенська – 14000 грн.
3. Формування позитивно інвестиційно-туристичного іміджу місті – 8000 грн.
4. Сприяння підвищенню активності громадян по відношенню до вирішення соціальних проблем та участі у життєдіяльності міста – 10000 грн.

Конкурсною комісією по соціальному замовленню були розроблені, затверджені розпорядженням міського голови № 5-р від 14.01.05 р. та оприлюднені в ЗМІ умови конкурсу, відповідно до яких початок прийому заявок починався 17 січня 2005 р. і закінчувався 16 травня 2005 р. Протягом строку прийому заявок конкурсною комісією було проведено для представників громадських організацій, благодійних фондів та ініціативних груп два семінари - тренінги по написанню проектів та один круглий стіл по презентації соціального замовлення 2005 у місті Вознесенську.

В травні 2005 року на конкурс поступило 5 заявок від некомерційних – організацій міста по трьох з чотирьох номінаціях.

За результатами розгляду конкурсних пропозицій комісією по соціальному замовленню було визначено проекти – переможці, які були рекомендовані до фінансування за рахунок бюджетних коштів у 2005 р. На основі протоколу засідання конкурсної комісії було видано розпорядження міського голови № 120-р від 04.07.05 згідно якого переможцями, які отримають фінансування в рамках соціального замовлення 2005 було визначено наступні організації:

1. Вознесенський міський благодійний фонд „Соколи” по номінації Сприяння підвищенню активності громадян по відношенню до вирішення соціальних проблем та участі у життєдіяльності міста переміг з проектом „Створення в м. Вознесенську „Центру місцевої активності” на загальну суму 14600 грн., в тому числі бюджетні кошти 10000 грн.

2. Вознесенська міська громадська організація „Агентство економічного розвитку м. Вознесенська” по номінації Формування позитивно інвестиційно-туристичного іміджу місті перемогла з проектом „Розробка презентаційного диску м. Вознесенська” на загальну суму 21391,0 грн., в тому числі бюджетні кошти 16091 грн.

3. Вознесенська міська молодіжна громадська організація „Отогава-до” по номінації Профілактика негативних явищ серед молоді, організація змістовного дозвілля та сприяння участі молоді у соціально-політичному житті міста перемогла з проектом „За здоровий спосіб життя” на загальну суму 18138 грн., в тому числі бюджетні кошти 14000 грн.

По номінації Профілактика СНІДу, ВІЛ-інфекції, наркоманії, алкоголізму та туберкульозу в місті Вознесенську кошти були повернені до бюджету в зв’язку з визнанням конкурсу таким, що не відбувся в даній номінації. Враховуючи вищенаведене фінансування соціального замовлення в м. Вознесенську у 2005 р. за рахунок бюджетних коштів склало 40091 грн. або 0,01 % від витрат загального фонду бюджету на соціальний захист та соціальне забезпечення.

В наслідок реалізації проектів отриманні наступні результати:
1. Створено центр здорового способу життя в місті.
2. Створено та розмножено накладом 500 екземплярів презентаційних дисків м. Вознесенська.
3. Створено та обладнано центр громадської активності для НКО міста.
4. Залучено додатково на реалізації проектів власних ресурсів організацій переможців конкурсу та ресурсів організацій – партнерів на загальну суму 15948 грн.
5. Залучено в місто на вирішенні соціальних проблем організаціями – переможцями конкурсу фінансових ресурсів на загальну суму 46065 грн.

В результаті реалізації механізмів соціального замовлення в місті Вознесенську у 2005 р. на 1 грн. виділену з бюджету було залучено 1,55 грн. додаткових коштів з різних джерел, які були витрачені на вирішення місцевих проблем.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));