bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Прозорий бюджет
30-05-2007

За такою назвою протягом 2006-2007 р. у м. Вознесенську відбувалася реалізація проекту Вознесенської міської громадської організації «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська».

Метою реалізації проекту було створення у м. Вознесенську дієвих механізмів впливу громадськості на прийняття рішень у бюджетній сфері для підвищення прозорості формування бюджету та ефективності використання бюджетних коштів.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки плідній співпраці нашої організації з проектом "Мережа громадянської дії в Україні" (UCAN).

У ході реалізації проекту, було проведено широку інформаційну компанію та ряд робочих зустрічей з представниками громадських організацій, благодійних фондів та активними мешканцями міста - в рамках роз’яснення можливостей та форм участі пересічних громадян у бюджетному процесі.

За результатами зустрічей була створена громадська бюджетна рада з місцевих активістів – як консультативно - дорадчий орган при виконавчому комітеті Вознесенської міської ради. Для представників громадської ради було проведено навчання по наступних темах: методи залучення громадськості до бюджетного процесу, бюджетний кодекс та бюджетний процес в Україні, особливості формування і використання бюджетних коштів на місцевому рівні та лобіювання громадських інтересів в бюджетному процесі

Наступним кроком в реалізації проекту було проведення 4 круглих столів за участю членів бюджетної ради, депутатів міської ради та посадових осіб органів місцевого самоврядування з приводу формування дохідної та видаткової частини місцевого бюджету на 2007 р.

За результатами проведення круглих столів були зібрані пропозиції від учасників та проведені 4 січня 2007 р. громадські бюджетні слухання. У слуханнях прийняли участь 384 особи та було зібрано 87 пропозицій до бюджету 2007 р., з яких 53 було враховано у формуванні бюджету 2007 та роботі міської ради. Інформація про бюджет міста 2006 та 2007 була розміщена в місцевій газеті «День за Днем », бібліотеках міста та на офіційному сайті міста (www.voznesensk.osp.com.ua).

Також в рамках проекту били видані дві брошури: «Коротко про бюджет місті Вознесенська» та «прозорий бюджет», які були розповсюджені серед жителів міста в рамках просвітницької компанії.

Реалізація даного проекту проходила в тісній співпраці нашої організації з міським головою Гержовим Ю. І., з фінансовим управлінням Вознесенської міської ради в особі Москаленко В. В. та з депутатським корпусом. Наша організація висловлю свою вдячність за сприяння у реалізації проекту оскільки без їхнього розуміння та допомоги реалізація нашого проекту була б не можливою.

Ми сподіваємось, що завдяки реалізації проекту нам вдалося розширити діалог влади з громадськістю, що дозволило мешканцям міста усвідомити свою роль у бюджетному процесі, а представникам місцевої влади зробити його більш прозорим та відкритим для своїх виборців та отримати цінні пропозиції від громадськості стосовно ефективного використання бюджетних коштів на благо розвитку громади!

Вознесенський міськвиконком
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));