bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Створимо затишок власними силами
06-11-2007

23 липня 2007 року був зареєстрований перший у нашому місті орган самоорганізації населення територіальний комітет «Затишний» (Орган самоорганізації населення – це представницький орган, що створюється жителями, проживаючими на певній території міста, для вирішення питань місцевого значення). Він охоплює територію 13 вулиць і провулків, а саме вулиць Коршуновича, Сапегіна, Маліновського, Желябова, Корольова, Квіткова, Глінки та перевулків Тихий, Зелений, Затишний, Толбухіна, 8 березня, Вознесенський.

 

З питаннями про роботу нового об’єднання громадян ми звернулися до голови органу самоорганізації населення Губан Ольги Рубінівни.Ред.
– Що послужило поштовхом для створення ОСН і чому ви вибрали саме цю форму об’єднання громадян?

 

Губан О.Р. – Мешканців наших вулиць об’єднала проблема відсутності водопроводу. Адже це не секрет, що всі жителі нашого району споживають для пиття та побутових потреб поверхневі підземні води із власних свердловин. А вони на жаль насичені нітратами, бактеріями та сполуками різних хімічних елементів. Проблему якості води загострюють часті пориви на каналізаційному колекторі сиркомбінату, які призводять до ще більшого забруднення водоносного горизонту.

 

Люди давно вже чекають водопроводу. В минулому році була спроба, використовуючи досвід будівництва газопроводу, прокласти водопровід на умовах дольової участі громади і міської ради в будівництві. Але в місцевому бюджеті вистачило коштів тільки на будівництво водогону по вул.. Корольова діаметром 100 мм. Зібрати необхідну суму у розмірі більш ніж 150 тис.грн. для продовження будівництва власним коштом жителів досить складно.

 

З публікацій в газеті «День за днем» ми дізналися про   Муніципальну програму врядування та сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй і вирішили спробувати  розв’язати питання водопроводу підготувавши проектну заявку до Програми. На зборах жителів наших вулиць співробітники Відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Вознесенської міської ради розповіли про  умови участі в проектах, а це власний внесок громади у розмірі 10% від вартості будівництва, створення юридичної особи, наявність банківського рахунку, активна участь всіх жителів, подальше утримання

результатів проекту, і порадили оптимальну форму об’єднання жителів – орган самоорганізації населення, як  крок у розвитку звичних вуличних комітетів.

 

Одноголосним рішенням зборів було вирішено створити орган самоорганізації населення та підготувати проектну заявку до МПВСРПРООН.Ред.
– Який зміст ви вклали в назву свого територіального комітету.Губан О.Р
. – З назвою сталась ціла історія. Люди активно пропонували десятки назв. Навіть згадали історичну назву цього району «Козиний парк». Але всі згодились, що назва «Затишний» відповідає сподіванням на майбутнє жителів нашого територіального комітету.Ред.
– Як вам вдається організовувати жителів стількох вулиць.Губан О.Р
. – На зборах жителів було обрано актив у складі представників від кожної вулиці. Саме ці люди стали рушійною силою ОСН «Затишний». Хочу відмітити роботу

Подольського А.О., Тригубчака В.Ю., Жабчика О.О., Баронова В.Л., Кравчук Г.В., Гуніч В.І., Брик Н.Н., Гайдайчук І.В.. Незважаючи на свою зайнятість вони знаходять час для підготовки та проведення зборів жителів, збору коштів, контролю за виконанням будівельних робіт.Ред. -
Чи можна підбити деякі підсумки вашої роботи?Губан О.Р.
– Після проведення підготовчої роботи і подачі проектної заявки вже отримано першу частину коштів від ПРООН у розмірі 20290 грн., і  розпочато будівництво водопроводу.

Виконавцем робіт  виступає КП «Водопостачання м.Вознесенська».Загальна сума проекту складає 150 301 грн. Власний внесок жителів – 15 031 грн., внесок міської ради – 67 735 грн., внесок ПРООН – 67735 грн.Ред.
– В яку суму вилилося будівництво водопроводу для кожного господаря.Губан О.Р
. - Водопровід виявили бажання будувати 113 домогосподарств. Для кожного з учасників проекту підведення води  до будинку коштуватиме   287 грн.: за вуличні мережі - 133 грн, за технічні умови - 54 грн, за водолічильник в комплекті - 100 грн.,Ред.
– Коли планується здача водопроводу в експлуатацію?Губан О.Р.
- Сподіваємось, що до кінця року кожна оселя матиме підключення до водопроводу.Ред. -
Що ви хочете побажати тим жителям нашого міста, які бажають змінити на краще свої будинки, вулиці, мікрорайони.Губан О.Р.
– Бути сміливішими і активнішими, саме це дало нам можливість взяти участь в проектах МПВСР/ПРООН, об’єднати людей у вирішені проблем, навчило  їх бути більш самостійними і незалежними.

З проблемними питаннями реєстрації нам допомогли працівники міськвиконкому, а в підготовці та оформлені проектної заявки - у Відділі підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій ( вул.. Леніна 41., тел 4-26 -74.)Ред.
– Ваші плани на майбутнє?Губан О.Р.
– Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. В наших планах є освітлення всіх вулиць, будівництво каналізаційної системи,  виготовлення табличок з назвою вулиці і номером на кожен будинок, упорядкування наших вулиць. Хочемо, щоб умови життя мешканців відповідали назві територіального комітету «Затишний».

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));