bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Iсторична довiдка
 

Сьогодні в українському суспільстві існує потреба формування довіри місцевих громад до органів самоврядування. Органи місцевого самоврядування мають постійно вдосконалюватися для забезпечення ефективного виконання власних і делегованих їм повноважень та реалізації постійно зростаючих очікувань членів територіальних громад. Для втілення в життя цієї мети Вознесенська міська рада прийняла рішення про запровадження системи управління якістю муніципальних послуг, спираючись на ефективні стандарти Міжнародної організації з сертифікації з питань управління якістю ISO 9001:2000. Два найбільших підприємства міста ЗАТ «Возко» та ЗАТ «Вікторія» вже пройшли сертифікацію відповідно до зазначеного стандарту якості. Запровадження міжнародних стандартів управління якістю в щодо нового рівня надання муніципальних послуг в Миколаївській області тільки починає набирати обертів. Першою в цій роботі стала Вознесенська міська рада.

Нововведення

Проект «Впровадження системи менеджменту якості у виконавчих органах Вознесенської міської ради згідно вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000» розробили фахівці Вознесенської міської ради. Він став переможцем в конкурсі Програм ООН по впровадженню заходів «Програми муніципального врядування та розширення повноважень громад».

Загальна вартість проекту у 2007 році становила 100 тис. грн., його співфінансування здійснювалося у рівних частинах ПРООН/МПВСР та Вознесенською міською радою. Виконавцем робіт, обраним міською радою на конкурсних засадах, стала Польська фундація «Молода демократія», а також ТОВ «Центр підтримки розвитку» з Луцька та робоча група міської ради у складі 22 осіб.

Протягом 2007 та першого півріччя 2008 років разом із тренерами та консультантами було проведено близько 50 тренінгів з апаратом виконавчого комітету міської ради та розроблено головний документ, що визначає політику Вознесенської міської ради щодо якості надаваних послуг - «Політику якості виконавчих органів Вознесенської міської ради». У відповідності до цього документу, «основою функціонування виконавчих органів Вознесенської міської ради є демократичні цінності, визначені Конституцією України, а також волевиявлення мешканців міста».

Також був розроблений «Етичний кодекс посадових осіб та інших органів Вознесенської міської ради», який визначає такі принципи діяльності посадових осіб та інших органів Вознесенської міської ради, як принцип іміджу та авторитету, гуманізму, неупередженості та рівності, законності та професіоналізму. Документ містить також і такі положення, як правила етичної поведінки посадових осіб щодо своїх колег та замовників, відповідальність за недотримання правил, визначених у кодексі.

У відповідності до процесного принципу управління наданням муніципальних послуг, в ході роботи над проектом у Вознесенській міській раді було ідентифіковано головні процеси, класифіковані у п’ять основних груп:
1. Процеси системи управління якістю.
2. Відповідальність керівництва.
3. Управління ресурсами.
4. Процеси надання послуг (усього 65 видів послуг).
5. Вимірювання, аналізування, поліпшення.

За визначеними процесами було розроблено наступні категорії документів: процедури, інструкції, технологічні карти процесів адміністративних послуг, інформаційні карти процесів, формуляри документів та реєстри, вимоги до телефонного спілкування із замовниками та інші документи.
У червні – вересні 2008 року сертифікаційною фірмою ТЮФ-НОРД (Німеччина) проведено сертифікаційний аудит діючої у Вознесенській міській раді системи надання муніципальних послуг, прийнято рішення про сертифікацію.

З 24 вересня 2008 року Вознесенська міська рада має Міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2000.
Цей сертифікат не надається «довічно», щороку його необхідно підтверджувати та вдосконалювати діючу систему.

Враховуючи такі вимоги у Вознесенській міській раді в поточному році розпочато реалізацію проекту «Поліпшення системи управління. Наскрізне впровадження процесного підходу «Від Закону – до посадовця», а також ідентифікація і опис усіх вторинних процесів». Це наступний крок в напрямку поліпшення якості надання послуг членам територіальної громади.
Результати

Перші результати запровадження системи управління якістю у виконавчих органах Вознесенської міської ради дозволяють виділити ряд переваг, порівняно з традиційною схемою роботи.
Для органів місцевого самоврядування:
- підвищення рівня задоволеності замовників наданими якісними послугами та формування довіри громадян до влади;
- забезпечення прозорості і демократичності діяльності, запобігання корупційним явищам;
- підвищення загального та інвестиційного іміджу органів місцевого самоврядування.
Для громадян:
- зменшення можливостей особистого впливу посадових осіб міської ради на прийняття рішення щодо надання послуг;
- спрощення взаємодії із органами місцевого самоврядування з приводу отримання певної послуги, скорочення тривалості часу її отримання, підвищення якості послуг.
Проведене під час реалізації проекту, у вересні 2007 року, опитування думки громадян щодо якості послуг, надаваних Вознесенською міською радою показало рівень задоволення 3,6 бала за 5-бальною шкалою. Аналогічне опитування, проведене у вересні-жовтні 2008 року дало результати у 3,75 бала. В ході опитування громадської думки Вознесенський міський голова Юрій Гержов отримав від громади оцінку 4,75 бала за 5-бальною шкалою.
Iнформацiя для контактiв

Федоров Василь Михайлович,
перший заступник Вознесенського міського голови,
уповноважений з питань системи управління якістю
Площа Центральна, 1
м. Вознесенськ, 56500
тел./факс 05134- 4 21 25
ел. пошта:
Fedorov@gov.voz.mk.ua 

Асоціація міст України та громад

 

Запровадження системи управління якістю муніципальних послуг
25-12-2009

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));