bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Як ефективно управляти багатоквартирним будинком? – семінар у Вознесенську
14-06-2010

Відповідь на це питання намагалися знайти учасники семінару-тренінгу, який відбувся 7 червня 2010 року в м. Вознесенську. На заході були присутні 28 представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста, представники виконавчого комітету Вознесенської міської ради, а також ініціативні мешканці, які тільки мають намір створити ОСББ. Всього в заході прийняло участь 34 чоловіка. 

Створення та діяльність ОСББ на сьогоднішній день є досить новою та перспективною справою в контексті прискорення житлово-комунальної реформи, яка вже довгий час не може завершитись в Україні. Але разом з тим ця діяльність відбувається досить хаотично без належної підтримки з боку держави. Тому ті хто вже став на шлях ОСББ сьогодні відчувають нагальну потребу в методичні, консультативній та інших видах допомоги. 

Серед всіх тих питань, які цікавлять представників ОСББ, на семінарі були розглянуті наступні:
 Система фінансового управління житловим фондом
 Особливості бухгалтерського обліку в ОСББ
 Порядок формування тарифів
 Практичні аспекти ведення бухгалтерії і розрахунків тарифів
 Курс введення в професію
 Пояснення професії Управителя
 Правовий статус управителя нерухомим майном згідно з українським законодавством
 Сфера діяльності Управителя
 Голова правління ОСББ та Управитель – шляхи порозуміння
Для проведення семінару залучались експерти неурядової аналітичної організації «Центр досліджень місцевого самоврядування»: Володимир Бригілевич та Валерій Шишко з міста Львів.
Досить корисною та новою була тема ведення бухгалтерського обліку в ОСББ так як він дещо відрізняється і має свої особливості в порівняні з класичними моделями. Для полегшення ведення бухгалтерського обліку в Україні розроблено декілька програмних продуктів, автором одно з яких є Валерій Шишко, експерт семінару. Він розробив програмне забезпечення «Бухгалтерія для ОСББ» на базі програми 1С бухгалтерія, яке реалізує в собі концепцію ведення бухгалтерського та фінансового обліку для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на базі законодавства України. План рахунків, набір сталих, структура довідників та документів, а також алгоритм побудови звітів являють собою відпрацьовану у бухгалтерському відношенні систему за спрощеною методологією обліку для ОСББ – це все дозволяє голові ОСББ після короткого курсу навчання самостійно вести бухгалтерію об’єднання. 

Сьогодні програма «Бухгалтерія для ОСББ», була встановлена на базі «Інформаційно-консультативного центру підтримки ОСББ» і може використовуватись на безоплатній основі для ведення бухгалтерії ОСББ створених в місті Вознесенськ. Для цього необхідно звернутися до Центру (3-22-50) та написати заяву про включення ОСББ в графік користування програмою.
Нс заході досить бурхливо обговорювалось питання виплати пільг ОСББ та процедури погодження тарифів. Питання не легке і досить дискусійне але є надія, що найближчим часом воно буде позитивно вирішено. Окрім того на семінарі піднімалось питання тем майбутніх семінарів – проаналізувавши запити представників ОСББ найбільш цікавим для них є питання приватизації землі. Тому швидше всього наступний семінар-тренінг буде присвячений саме цьому питанню. 

Після закінчення заходу присутнім були роздані практичні посібники «Професійне управління житловою нерухомістю» в якому широко представлено міжнародний досвід реформування управління житловою нерухомістю, висвітлено практичні аспекти управління житловою нерухомістю: фінансово-економічне управління і технічне обслуговування будівель і будинкових комунікацій, а також українське законодавство стосовно нерухомості і управління житловим фондом.

Семінар-тренінг проводився «Інформаційно-консультативним центром підтримки ОСББ», який створений при громадській організації «Агентство економічного розвитку» в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив в сфері реформування житлово-комунального господарства», що реалізується при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження». 


ГО «Агентство економічного розвитку» (м. Вознесенськ)

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));