bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Пройшло громадське обговорення проблем енергозбереження в житлових будинках міста Вознесенська
18-05-2011

29 квітня 2011 року в місті Вознесенську пройшов круглий стіл на якому обговорювали проблеми енергозбереження в житлових будинках міста. На заході були присутні голови ОСББ, депутати міської ради та представники органу місцевого самоврядування: міський голова, працівники Управління ЖКХ та відділу енергозбереження. 

Метою громадського обговорення було визначити на скільки актуальною на сьогодні є проблема високого рівня споживання енергоресурсів (газу та електроенергії) в житлових будівлях міста, та окреслити можливі шляхи вирішення цієї проблеми за участю всіх зацікавлених сторін. 

Розпочався круглий стіл з презентації «Енергозбереження у багатоквартирних будинках», яку провів експерт проекту USAID «Реформа міського тепло забезпечення» Олександр Горлушко, після чого учасники перейшли до обговорення основних питань: 

1. Чи є проблема надмірного споживання енергоресурсів в житлових будинках міста актуальною та нагальною для вирішення?
2. В наслідок чого мешканці багатоквартирних будинків м. Вознесенська споживають в 5-ть раз більше енергоресурсів ніж мешканці будинків у аналогічних за кліматом Європейських країнах?
3. Як можна зменшити енергоспоживання в багатоквартирних будинках міста Вознесенськ ?
4. Які існують проблеми в ході впровадження енергозберігаючих заходів в житловому секторі міста? 

Ось основні тези та факти, що обговорювались учасниками круглого столу:
1. В місті Вознесенськ налічується 10776 будинків з них:
- 10401 - садибного типу;
- 375 багатоквартирних будинків від 1 до 5 поверхів.
2. За 2009 рік населення міста споживало:
- природного газу - 23019,0 тис. м3, що складає 60,0%, від загального обсягу спожитого містом;
- електроенергії - 37691,6 тис. кВт/год., що складає 53% від загального обсягу спожитого містом.
3. Науковці прогнозують ріст цін на енергоресурси до 2020 року:
- на газ від 300 до 400%;
- на електроенергію від 200% до 300%.
4. Особливого загострення боротьба за ресурси набуває на фоні:
- Вичерпання основних запасів традиційних джерел енергії: газу, нафти, вугілля, урану. По оптимістичним прогнозам запасів вистачить на 20-25 років, песимісти ж стверджують, що традиційні ресурси вичерпаються через 10-15 років.
- Росту населення планети. Станом на липень 2010 року населення Землі складає приблизно 6,89 млрд. осіб. Це число продовжує зростати, згідно з прогнозами, нечуваними до 21-го століття темпами. Якщо й надалі населення Світу зростатиме з такою ж динамікою, то воно досягне 9 млрд. до 2042 року.
- Росту споживчої потреби. Наші потреби в ресурсах постійно зростають. Ми вже не уявляємо свого життя без пральних машин, електрочайників, бойлерів, газових котлів і т.д.
5. Стан багатоквартирних будинків:
- Більша частина будівель побудована в період, коли необґрунтовано низькі ціни на енергоносії поєднувалися з вимогами прискорення будівельних робіт, зменшення вартості, скорочення матеріало- та трудоємності будівництва, тому зовсім не дивно, що багато з цих будівель на сьогодні не відповідають сучасним вимогам енергозбереження, комфорту та в цілому кліматичній ситуації.
- Не належна експлуатація будинків, яка проявлялась у низькій якості та несвоєчасності капітальних і поточних ремонтів призвела до катастрофічного стану багатоповерхівок і підвищення рівня енергозатрат до 400-500 кВт/год/м2, що в 5 разів перевищує європейські стандарти.
6. Відношення мешканців до енергоресурсів:
- За часи радянського союзу низька вартість енергоресурсів та розуміння їх невичерпності сформувало у мешканців культуру неощадливого поводження з ресурсами. 

- У мешканців багатоквартирних будинків, які отримали квартири внаслідок безоплатної приватизації не сформувалось відчуття власника – і вони не вважають себе відповідальним за утримання будинку і їх благополуччя в ньому.
Резолюцією круглого столу стало визнання всіма сторонами, що проблема високої енергозатратності будинків в яких ми живемо існує і враховуючи постійний ріст цін на газ та електроенергію ця проблема набуває все більшої актуальності. Учасники також визнали, що для вирішення проблеми необхідні значні капіталовкладення, яких на сьогодні немає ні у місцевого бюджету ні у громадян, а ні у держави. Але якщо об’єднати наявні можливості і ресурси всіх зацікавлених сторін то є шанс, що поступово наші будинки стануть енергоощадливими і жити в них буде комфортно та економічно вигідно. 

В підсумку було прийнято рішення сформувати робочу групу в яку ввійдуть ОСББ, які вже готові робити перші кроки в напрямку енергозбереження, експерти та представники органів місцевого самоврядування. Завданням робочої групи буде напрацювати практичні варіанти та можливості по впровадженню енергозберігаючих заходів в житлових будинках нашого міста.
Обговорення було організоване громадською організацією «Агентство економічного розвитку» в рамках проекту «Аналіз місцевої політики енергозбереження та енергоефективності в житловому господарстві міста» при підтримці міжнародного фонду «Відродження». 

За додатковою інформацією звертайтесь за номером 3-22-50.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));