Databet88.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Вознесенськ: До відома ОСББ та ЖБК!
19-07-2011

Коаліцією ОСББ та ЖБК, що працює в місті Вознесенськ над удосконаленням процедури передачі прибудинкових територій у власність або користування ОСББ та ЖБК, було розроблено проект регуляторного акту «Про затвердження Тимчасового порядку передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ».
На даному етапі проект регуляторного акту проходить громадське обговорення. 

Всі зацікавлені сторони можуть надавати пропозиції та зауваження в термін до 17.08.2011 р. Зауваження та пропозиції приймаються в офісі громадської організації «Агентство економічного розвитку» за адресою вул. Пушкінська 3/35або по телефону (05134) 2-22-50, в будні дні з 9:00 до 17:00, або на електронну адресу 

osbbbox@ukr.net
 


Проект рішення 

Про затвердження Тимчасового порядку передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ

З метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства процедури передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ та ЖБК в м. Вознесенськ, керуючись ст.: 41, 42 Земельного Кодексу України, ст. 4 ЗУ «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», ст. 25, п. 34 ч. 1 ст. 26, п. 5 ст. 60, п. 1 ст. 73 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.: 19, 56, 50 ЗУ «Про землеустрій», ч. 2 Постанови Кабміну України від 26.05.2001 р. № 677, відповідно до глави 2.7. Статуту територіальної громади міста Вознесенськ, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Тимчасовий порядок передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Вознесенської міської ради № 21 від 06.02.2009 р. «Про затвердження Положення про порядок безоплатної передачі земельних ділянок у власність об’єднанням співвласників багатоквартирних житлових та житлово-будівельним (житловим) кооперативам».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування та екології (Крета Ю.В.)


Міський голова 
Ю.І. ГержовТимчасовий порядок передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ.

1. Тимчасовий порядок передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність у місті Вознесенськ (далі - Порядок) визначає загальні положення і встановлює особливості та процедуру надання в користування, або у власність земельних ділянок об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житловим і житлово-будівельним кооперативам (ЖК, ЖБК) в м. Вознесенськ.
2. Передача земельних ділянок в користування або надання їх у власність здійснюється відповідно до рішення Вознесенської міської ради, яке приймається на підставі документації із землеустрою.
3. Передача земельних ділянок в користування, або надання їх у власність, на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки здійснюється у разі зміни цільового призначення земельної ділянки та/або надання земельної ділянки, межі якої не встановлені в натурі (на місцевості), в інших випадках, передбачених законодавством.
4. Передача земельних ділянок в користування або надання їх у власність на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, здійснюється у разі передачі у власність або надання в користування земельної ділянки, межі якої встановлені в натурі (на місцевості) відповідно до документів, що посвідчують право користування (власності) земельною ділянкою, технічних документів з землеустрою або матеріалів земельно-кадастрової інвентаризації, без зміни її цільового призначення і якщо така земельна ділянка не потребує вилучення (викупу) у землекористувачів (власників) для суспільних потреб та з мотивів суспільної необхідності.
5. Особа, уповноважена представляти ОСББ або ЖК, ЖБК звертається до Вознесенської міської ради з клопотанням про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, зазначаючи бажану форму оформлення земельної ділянки (власність або користування).
6. Клопотання про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою подаються до Вознесенської міської ради через приймальню міського голови.
7. До клопотання додаються:
7.1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію ОСББ або ЖК, ЖБК;
7.2. Копія статуту ОСББ або ЖК, ЖБК;
7.3. Довідка про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
7.4. Проекти розподілу території кварталу або мікрорайону (за наявності);
7.5. Обґрунтування необхідності передачі (надання) земельної ділянки – надається заявником в довільній письмовій формі;
7.6. Викопіювання з містобудівної документації з відображенням бажаного місця розташування земельної ділянки та її орієнтованих розмірів – надається безкоштовно (відділом містобудування та архітектури Вознесенської міської ради);
7.7. Засвідчена нотаріально письмова згода землекористувача (землевласника) на вилучення земельної ділянки (її частини) із зазначенням розмірів передбачених для вилучення та умов її вилучення – в разі, якщо земельна ділянка потребує такого вилучення.
7.8. Копії документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою (за наявності);
7.9. Копії рішень уповноважених органів про передачу (надання) земельної ділянки в користування (за наявності);
8. Управління комунальної власності (далі Управління) аналізує подане заявником клопотання на предмет законності. У випадку неподання заявником до клопотання передбаченого переліку документів, Управління надає йому відповідь та строк для усунення недоліків. Якщо у встановлений строк недоліки не будуть усунуті заявником, Управління повертає йому подані документи з поясненням про можливість повторного звернення. В разі відсутності зауважень, Управління реєструє подане клопотання, готує проект рішення про надання дозволу на виготовлення відповідної землевпорядної документації (відповідно до п.: 3,4 даного Порядку) та передає його на розгляд Вознесенської міської ради.
9. Вознесенська міська рада розглядає поданий проект рішення на черговій сесії міської ради та приймає рішення про дозвіл на розроблення відповідної землевпорядної документації або мотивоване рішення про відмову. Строк дії дозволу на розроблення землевпорядної документації становить один рік і може бути продовжено одноразово на такий самий строк. У разі, якщо протягом встановленого строку землевпорядна документація не подана на затвердження до відповідного органу, дозвіл вважається анульованим.
10. Після прийняття рішення про надання дозволу на складання землевпорядної документації, заявник звертається до відповідної землевпорядної організації, яка має ліцензії на виконання землевпорядних робіт та замовляє розробку документації відповідно до отриманого дозволу.
11. Складена та погоджена відповідним чином землевпорядна документація подається заявником з клопотанням про безоплатну передачу земельної ділянки у власність або надання в користування до міської ради, яка розглядає подані матеріали та в разі відсутності зауважень приймає рішення про затвердження землевпорядної документації та передачу земельної ділянки у власність або користування.
12. Після прийняття рішення Вознесенської міської ради про передачу земельної ділянки у власність або користування заявником здійснюється оформлення правовстановлюючого документу на земельну ділянку.Аналіз впливу регуляторного акту 

Назва акту: рішення Вознесенської міської ради «Про затвердження Тимчасового порядку передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ»
1.Опис проблеми.
На сьогоднішній день, процедура безоплатної приватизації прибудинкових територій ОСББ, ЖК та ЖБК не має належного законодавчого унормування, а практика досить різниця по містах України. Відповідно до ст. 41 та 42 земельного кодексу України ОСББ, ЖК та ЖБК мають право отримати прибудинкову територію у власність або користування. У офіційних роз’ясненнях Держкомзему України говориться про те, що на сьогоднішній день, процедура безоплатної передачі прибудинкових територій у власність ОСББ, ЖК та ЖБК на законодавчому рівні не визначена. В таких умовах невизначеності значно стримуються темпи передачі прибудинкових територій у власність або користування об’єднанням, що в свою чергу зменшує надходження до місцевого бюджету, через несплату земельного податку або орендної плати та стримує розвиток ОСББ.
2. Цілі регулювання.
Метою регулювання є створення сприятливих умов для розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових і житлово-будівельних кооперативів в м. Вознесенськ, а також сприяння у впорядкуванні земельних відносин і збільшення дохідної частини місцевого бюджету.
3. Альтернативні способи досягнення зазначених цілей, аргументи, щодо переваги обраного способу.
Спосіб 1. Керуватись існуючим «Положенням про порядок безоплатної передачі земельних ділянок у власність об’єднанням співвласників багатоквартирних житлових та житлово-будівельним (житловим) кооперативам».
Нажаль, існуюче Положення не відповідає нормам чинного законодавства, так як описує процедуру лише безоплатної передачі прибудинкових територій ОСББ, ЖК та ЖБК та передбачає виготовлення лише проекту землеустрою. Тоді як, ст. 41 та 42 Земельного кодексу передбачають, окрім безоплатної передачі у власність, надання в користування прибудинкових територій, а згідно положень Постанови Кабміну України від 26.05.2001 р. № 677, при передачі прибудинкової території, межі якої визначені в натурі та без зміни цільового призначення Проект землеустрою не виготовляється.
Спосіб 2. Забезпечити фінансові затрати на виготовлення відповідної землевпорядної документації необхідної для передачі прибудинкової території ОСББ, ЖК та ЖБК за кошти місцевого бюджету.
Використання цього методу дозволить пришвидшити процес оформлення правовстановлюючих документів на прибудинкові території багатоквартирних будинків, що в свою чергу сприятиме в розвитку ОСББ, ЖК та ЖБК, а також збільшить дохідну частину бюджету міста за рахунок відрахувань за користування землею. Але співвідношення вигід і витрат даного методу говорить про його досить довгий строк окупності та низьку ефективність.
Спосіб 3. Затвердити Тимчасовий порядок передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ (далі Тимчасовий порядок).
Даний спосіб являється найбільш оптимальним, так як при мінімальних витратах дозволить досягти поставленої мети. Затвердження Тимчасового порядку дозволить привести у відповідність процедури передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, ЖК та ЖБК в м. Вознесенськ до норм Земельного Кодексу України та Постанови Кабміну України від 26.05.2001 р. № 677. Це, в свою чергу, оптимізує затрати ОСББ, ЖК та ЖБК на оформлення правовстановлюючих документів на прибудинкову територію, сприятиме їх розвитку та збільшенню надходжень до місцевого бюджету у вигляді плати за землю.
4. Опис механізмів і заходів для розв’язання проблеми.
Для розв’язання проблеми планується затвердити рішенням сесії Вознесенської міської ради Тимчасовий порядок, який би деталізував процедуру оформлення правовстановлюючих документів для передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ, відповідно до норм Земельного Кодексу України та Постанови Кабміну України від 26.05.2001 р. № 677.
В Тимчасовому порядку передбачено можливість виготовлення як проекту землеустрою так і технічної документації із землеустрою, щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, в залежності від пакету документів поданих заявником, що підтверджують визначеність меж прибудинкової території в натурі. Вибір виду землевпорядної документації буде відбуватись відповідно до положень Постанови Кабміну України від 26.05.2001 р. № 677
5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту.
З моменту набуття чинності розробленим рішенням буде встановлено процесуальна послідовність дій при передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ та правові підстави для прийняття управлінських рішень, видачі актів регуляторного характеру уповноваженими органами та посадовими особами.
6. Очікувані результати прийняття акта.
Прийняття рішення сприятиме:
- скороченню строків виготовлення землевпорядної документації;
- розвитку ОСББ, ЖК та ЖБК, що проявлятиметься в покращенні матеріально-фінансового стану існуючих об’єднань та покращенні динаміки створення нових;
- впорядкуванню земельних відносин в місті – через визначення та формування об’єктів земельних відносин та ідентифікації землекористувачів та землевласників;
- зростанню надходжень до місцевого бюджету у вигляді платежів за оренду прибудинкових територій та земельного податку.
7. Обґрунтування строку дії акта.
Термін дії регуляторного акту пропонується не обмежувати в часі. У разі потреби вноситимуться зміни до нього за підсумками аналізу відстеження його результативності. При виникненні змін у чинному законодавстві, які можуть впливати на дію запропонованого регуляторного акта, до нього будуть вноситися відповідні зміни.
8. Визначення показників результативності акта.
Основним показником відстеження результативності акта є обсяги прийнятих Вознесенською міською радою рішень, щодо передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність ОСББ, житловим та житлово-будівельним кооперативам в м. Вознесенськ та виданих на підставі цих рішень документів, що посвідчують право власності (користування) на земельні ділянки.
Додатковими показниками відстеження результативності акта можуть бути наступні:
- кількість розробленої документації із землеустрою;
- розмір часу та грошей, що витрачатимуться замовниками і розробниками документації у зв’язку з виконанням цього акту;
- рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основними положеннями акта;
- кількісні та якісні показники розвитку ОСББ, ЖК та ЖБК в м. Вознесенськ.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));