bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Як Вас обслуговують? Наша мета – покращити якість надання послуг в місті!
02-02-2012

Зараз в місті працюють громадські групи по контролю за якістю надання послуг населенню. Ця новина спричинила багато запитань від надавачів послуг і особливо на ринку: хто, де і коли буде проводити перевірки?

Редакція газети "День за днем" звернулась до першого заступника міського голови Лукова В.Д. та до секретаря міської ради Торжинської Л.М. з проханням прокоменту­вати, звідки з'явилась ініціатива створення громадських груп по контролю за якістю надання послуг, що будуть перевіряти, з якою метою все це робиться?

Луков В.Д.: - в місті була розробле­на програма по захисту прав споживачів на 2006-2010 p.p., і коли я доповідав на виконкомі, а згодом і на сесії міської ради про виконання цієї програми, виникло багато питань і був зроблений висно­вок, що ця програма була не зовсім дієвою і не дала очікуваних результатів, ос­кільки в ній були в основному деклара­тивні заходи.

Саме тому міським головою Гержовим Ю.І. було прийнято рішення спробувати через громадський контроль вплинути на цю ситуацію і розширити сферу на­дання послуг. Не тільки брати ті послу­ги, які отримує населення безпосередньо при купівлі товарів чи послуг від підприємців, а взяти і державні органи, і акціонерні товариства-монополісти, які надають послуги населенню.

Поставлена задача провести аналіз кількості всіх послуг, які надаються в нашому місті. Визначили, що це понад 150 послуг, які отримують мешканці на території Вознесенська, починаючи від пасажирських перевезень, послуги лікарні, освіти, магазинів, закінчуючи послугами обленерго, облгазу, пенсій­ного фонду, органів внутрішніх справ, райСЕС тощо.

 Всі послуги розділили на три групи:

  • Перша група - це ті послуги, які отри­мують люди безпосередньо від органів місцевого самоврядування або від ко­мунальних чи бюджетних органів, які підпорядковані напряму виконавчому комітету та міській раді (комунальні, ме­дичні, освітянські).
  • Друга група - це державні організації та установи, які напряму не підпоряд­ковані органу місцевого самоврядуван­ня, але вони виконують певні функції та діють в законодавчому полі, визначе­ному державою. Це пенсійний фонд, орга­ни внутрішніх справ, податкова, центр зайнятості, соціальні страхові фонди.
  • Третя група - це послуги, які нада­ються приватними особами-підприємцями, акціонерними товариствами і т.п.

Торжинська Л.М.: - під час зустрі­чей міського голови, депутатів з вибор­цями на округах визначалися небайдужі мешканці міста, яких турбує питання надання послуг в місті, які вносили чіткі, виважені пропозиції. Ми запису­вали їхні адреси, телефони, а згодом зап­росили їх на установчу зустріч. Прийш­ло близько 30 чоловік.

Луков В.Д.: - ми ще раз розповіли їм про намір влади спробувати оцінити по­слуги не з боку надавачів, а саме з боку споживачів цих послуг, і запросили до співпраці. При цьому попередили, що вони не будуть мати ніяких особливих пільг і повноважень, що це виключно їх громадянська позиція і запропонували стати безпосередніми учасниками подій, які б допомогли змінити щось на краще.

Треба віддати належне цим небай­дужим людям, які пішли нам назустріч. Кожен з них самостійно обрав ту групу послуг, в якій хотів би себе реалізувати.

Таким чином ми отримали три гру­пи з однаковою кількістю учасників - по 10 чоловік і вже на засіданнях кожної гру­пи окремо було визначено по одному об'єкту, на якому вони будуть проводи­ти моніторинг надання послуг.

Тобто, ми не кажемо, що це найгірші об'єкти. Зовсім ні. Просто групи вибрали ті об'єкти, на яких, на їх думку, можна показати певний ре­зультат.

Я провів зустрічі з керівниками та ко­лективами цих об'єктів. Ми вдячні, що вони сприйняли нашу пропозицію на­лежно і з зацікавленістю, і дали згоду на такий моніторинг.

Протягом 1-2 місяців групи будуть проводити моніторинги на обраних об'єктах. Потім на спільній зустрічі з власниками або керівниками будуть визначені проблемні питання, постав­лені строки по їх усуненню. І далі знову будуть проводитися моніторинги вже після усунення недоліків. А потім через засоби масової інформації прозвітуємо про результати роботи.

 До речі, а які ж об'єкти обрали групи для моніторингу?

Перша група обрала первинну лан­ку медицини. І це виключно бажання членів групи. І ні мер, а ні ми, його зас­тупники, ні навіть куратори груп (до речі, за кожною групою закріплені куратори з числа спеціалістів виконкому), не можуть впливати на групу активних мешканців і направити їх на якусь іншу сферу діяль­ності. Є проблема первинної ланки, зно­ву ж таки, пов'язана з чергами, незручностями для пацієнтів. І скоріш за все тут рекомендації будуть надаватися не тільки лікарям, а і мешканцям міста.

Не треба всім одночасно йти до лікарні на 8-10 годину, саме в цей час найбільші черги. А вже о 12 годині - ніяких черг немає.

Друга група вибрала паспортний стіл. Чому саме? Знову ж таки, дуже мало інформації про те, як отримати ту чи іншу послугу, великі черги, можливо не дуже зручний графік роботи.

І третя група обрала магазин "Катран" на третьому мікрорайоні. Так вирішили члени групи, і кажуть, що "Катран" - це той магазин, в який вони хочуть ходити, але, можливо там щось треба змінити на краще.

Але ще раз повторю, всі члени групи попереджені, що вони не повинні втру­чатися в діяльність того чи іншого об'єкта, вступати в суперечки, вказува­ти на будь-які речі, викликати якісь служ­би і т.д. їх завдання виключно проводи­ти моніторинг, фіксувати факти, де, на їх думку, можна було б покращити рівень надання послуги.

А далі на загальних зустрічах з керів­никами названих об'єктів будемо заго­стрювати всі проблемні питання, знахо­дити шляхи їх вирішення з метою покра­щення надання населенню цих послуг. В разі, якщо керівники об'єктів будуть ігно­рувати наші пропозиції, будемо зверта­тися у відповідні контролюючі органи.

Торжинська Л.М.: - хочу зауважи­ти, що всі групи по контролю за якістю надання послуг за їх бажанням будуть зареєстровані в громадські організації.

Тому запрошуємо всіх небайдужих громадян поповнити ряди цих груп. Тільки разом ми зможемо підняти послу­ги в нашому місті на більш якісний рівень.

 

За інформацією voznesensk.org

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));