bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційний сайт міста Вознесенськ Офіційний сайт міста Вознесенськ
Офіційний сайт міста Вознесенськ
"Єднання зусиль громади для процвітання міста"
Офіційний сайт міста Вознесенськ
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayanТелефонний код - 05134
Поштовий індекс (56500)

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Студенти Вознесенського коледжу надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу
21-02-2012

Громадська організація «Агентство економічного розвитку» та Вознесенський Коледж домовились спільно надавати безкоштовні консультації та юридичну допомогу малозабезпеченим верствам населення з питань оформлення прибудинкової території багатоквартирних будинків.

На сьогоднішній день в Україні досить активно створюються об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що є національним пріоритетом на всіх рівнях. Але не всі аспекти діяльності ОСББ мають належне законодавче врегулювання, це в першу чергу стосується процедури оформлення права власності або користування на прибудинкову територію, що спричиняє ряд труднощів і зумовлює необхідність фахової допомоги.

Задля підвищення доступності до безкоштовної правової допомоги незахищених верств населення, між Агентством та Коледжем був укладений меморандум про співпрацю в рамках проекту «Поширення безкоштовної правової допомоги при оформленні права власності на прибудинкові території».

В рамках такого співробітництва 17 лютого 2012 року в приміщенні Коледжу відбувся семінар на тему: «Приватизація прибудинкових територій» на якому були присутні близько 30 кращих студентів і викладачі спеціальностей «Правознавство» та «Землевпорядкування і кадастр».

У заході взяли участь експерти громадської організації «Агентство економічного розвитку», Голова Правління – Аверков Сергій Вікторович та керівник проекту Трандафіл Володимир Іванович.

Під час зустрічі було висвітлено питання природи спільної сумісної власність у багатоквартирному будинку, розглянута специфіка процедури оформлення правовстановлюючих документів на прибудинкову територію в тому числі схеми, які часто є підставою для зловживань та затягування процедури.

Метою семінару було підвищення обізнаності студентів в питаннях оформлення прибудинкової території багатоквартирних будинків для покращення якості безкоштовної юридичної допомоги, що буде надаватись на базі юридичної приймальні Коледжу.

Головними перевагами такого співробітництва для студентів стане більш глибоке оволодіння знаннями з захисту прав власності на землю, забезпечиться зв'язок теоретичного навчання з практичним, формуватиметься та розвиватиметься практичні уміння та навички необхідні для здійснення професійної діяльності та прийняття самостійних рішень під час конкретної ситуації в реальних умовах життя.

Залучаючи студентів коледжу до співпраці в наданні безкоштовних консультацій ми сподіваємось розширити можливості отримання правової допомоги незахищеними верствами населення та сприяти укріпленню верховенства права та демократичних принципів розвитку в нашому регіоні.

Семінар проводився в межах проекту «Поширення безкоштовної правової допомоги при оформленні права власності на прибудинкові території», що виконується в рамках проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова Країна», що виконується Менеджмент Cістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контактна інформація:
ВМГО «Агентство економічного розвитку»
Адреса: Україна, Миколаївської обл., 56500
м. Вознесенськ, вул. Пушкінська, 3/35
тел: (05134) 3-22-50
e-mail: aerbox@ukr.net

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

TyTa
"));